I Široki pao u Srebreniku

• 31. Avgusta 2022.
  • 503 Pregleda

Fudbaleri Tuzla Cityja došli su do nove pobjede a danas je u Srebreniku pao i Široki koji je savladan sa 4:1.

Krenuo je Jović s najjačim snagama na goste a ofanzivna od prve minute se isplatila u 22.minuti kada je nakon skraćenog kornera Pantelića najviši u skoku bio Čeliković koji pogađa za 1:0.

Pet minuta kasnije bilo je 2:0. Coulibaly je probio desni bok i centrirao, na odbijenu loptu natrčao je Karjašević koji sa 25 metara pogađa mrežu gostiju.

U 37.minuti Karjašević je odigrao pas za Ferreyru koji glavom spušta za Coulibalya a ovaj sjajno prima i na drugu stativu pogađa za 3:0.

U finišu prvog dijela gosti koriste nepažnju plave odbrane i smanjuju na 3:1.

Na startu drugog dijela umjesto Pantelića i Nargalića priliku dobivaju Karić i Smajlagić a potom još Nukić, Mešinović i Burić zadnjih 15 minuta.

U finišu meča Mišić izvodi prekid a najbolje se pred golom snalazi ponovo Čeliković koji ovoga puta pogađa nogom za konačnih 4:1.