Pioniri i kadeti se iz Gabele vratili punih džepova

• 26. Aprila 2019.
  • 1357 Pregleda

Selekcije U15 i U17 Tuzla Cityja ostvarile su nove pobjede u okviru Omladinske Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Tako je pionirska selekcija slavili sa 3:0 na gostovanju u Gabeli, dok su njihove starije kolege iz U17 tima savladale svoje vršnjake iz Goška sa 2:1.

“K” trojac trenera Mensura Dedića – Kamberović-Korkutović-Kasumović pogađao je u Hercegovini za trijumf Tuzla Cityja za kojeg su u ovome meču nastupili: Hamzić, Muminović, Husić, Kamberović, Šehić, Kasumović, Sakić, Korkutović, Sejdinović, Bajrić, Husejinović. Još su igrali: Babajić, Đerzić, Jakunobić, Nezirovac i Mehmedbegović.

U meču U17 timova bilo je nešto neizvjesnije ali je ekipa Selvira Mujića kraj meča dočekala s rukama u zraku.

Mujkić je donio prednost našem timu u 13.minuti, međutim domaći su poravnali u 25.minuti preko Čuljka. Ipak, tri boda kadetima Tuzla Cityja donio je Cvjetković u 63.minuti susreta.

U ovome duelu zaigrali su: Mujić, Redžić, Kadrić, Dedić, Imamović, Hasanbegović, Šljivić, Mujkić, Mujkanović, Cvjetković, Gavrić. U nastavku su priliku dobili: Mešanović, Kosanović, Ibrišević, Ahmetović i Bilalić.