Plavi se raspucali u Kalesiji

• 13. Avgusta 2019.
  • 1113 Pregleda

Tuzla City je u utorak popodne bio gost u Kalesiji kod drugoligaša Bosne.

I dok su oni koji su imali veću minutažu u Doboju kod Kaknja odradili popodnevni trening, ostatak je odigrao prijateljsku utakmicu.

Plavi su bili izuzetno raspoloženi i raspucani jer svaki od njih se želio nametnuti Stručnom štabu za naredne mečeve pa su slavili sa visokih 6:1.

Na golu je bio Fejzić, ispred njega Šarčević, Musić, Hasanbegović i Kovčić, u vezi Karjašević, Stjepanović i Hadžanović, na krilnim pozcijama Burić i Crnkić te u vrhu napada Ramić.

Upravo je ovaj posljednji zabio prva dva gola. Treći je djelo Crnkića iz penala kojeg je i sam izborio a tačku na “i” u prvom dijelu stavio je Hasanbegović i to glavom nakon kornera. Domaćin je uspio do počasnog gola pa je prvi dio okončan sa 4:1.

U nastavku susreta priliku su još dobili Mujić i Mešinović, a Plavi su uspjeli do još dva gola preko Mujića i Burića.