Pobjeda pionira, remi kadeta kontra Mladosti

• 11. Avgusta 2019.
  • 1638 Pregleda

Pionirska selekcija Tuzla Cityja savladala je vršnjake Mladosti iz Doboja kod Kaknja sa 3:1, dok su kadeti remizirali sa istim klubom u okviru 4.kola Omladinske Premijer lige BiH.

Izabranici Mensura Dedića došli su do vodstva u 17.minuti kada je Husić pogodio mrežu gostiju. Samo tri minuta kasnije Alija Jahić povisio je na 2:0 da bi u 28.minuti Kasumović praktično riješio pitanje pobjednika. U nastavku meča gosti su počasni gol postigli iz penala preko Hadžića.

Ovu pobjedu izvojevali su: Suljić, Jahić, Zukić, Crvenković, Husić, Muhamedbegović, Kasumović, Sakić, Razić, Sejdinović, Husejinović. U nastavku su priliku još dobili: Kahrimamović, Đerzić, Bećić, Muratović i Tarik Jahić.

U duelu U17 timova ova dva kluba nije bilo pobjednika. Mujkić je doveo u vodstvo ekipu Selvira Mujića u 45.minuti a bod gostima donio je Omanović u finišu meča.

Meč su započeli: Delalić, Gvozdenović, Mešanović, Mrakanović, Imamović, Bećirović, Ibrišević, Jašarević, Mujkić, Šehić, Bajrić.