Pobjede kadeta i juniora u Semberiji

• 3. Aprila 2019.
  • 1193 Pregleda

Kadetska i juniorska selekcija Tuzla Cityja slavile su pobjede na gostovanjima u Janji kod ekipa Podrinja.

Dueli koji su odigrani u okviru “Omladinske lige BiH-Sjever” ostvareni su u korist Plavih i to identičnim rezultatima 2:1.

Kadeti su došli do pogodaka na krilima Mirze Hasanovića koji je bio precizan u 7. i 59.minuti dok je za domaće pogodio Stojanović u 66.minuti.

Trener Ademir Sulejmanović izveo je ovu postavu: Kostjerevac, Bošnjić, Musić, Ibrahimmović, Memić, Mujkanović, Kadić, Ajanović, Bećić, Omerbegović, Hasanović. Priliku su još dobili: Đulović, Jusufović, Huskić, Osmanović i Alibašić.

Kada je u pitanju juniorski tim Vedrana Kovačevića oni su slavili identičnim rezultatom.

Okić i Salihović donijeli su trijumf našim junorima koji su najozbiljniji kandidati za plasman u Omaldinsku Premijer ligu BiH.