Poraz kadeta, pioniri bolji od Zvijezde 09

• 22. Jula 2019.
  • 893 Pregleda

Počela je i Omladinska Premijer liga Bosne i Hercegovine a naši pioniri i kadeti imali su polovičan uspjeh tokom vikenda.

Nakon što je seniorski tim slavio u Ugljeviku nad Zvijezdom 09, naše selekcije U15 i U17 su ugostili vršnjake iz Etno-sela “Stanišići”.

Pionirska selekcija koju s klupe vodi Mensur Dedić slavila je nad Zvijezdom 09 sa 4:1.

Omerbegović je doveo naš tim u vodstvo iz penala u 34.minuti, a deset minuta kasnije Husić je udvostručio prednost. Gosti su smanjili prednost u 51.minuti preko Stankića. Ipak, šest minuta kasnije Delić je povisio rezultat na 3:1 a tačku na “i” stavio je Kasumović.

Za Dedićev tim nastupili su: Omerović, Zukić, Husić, Omerbegović, Đerzić, Kasumović, Sakić, Razić, Sejdinović, Husejinović i Omerović. S klupe su priliku dobili: Gogić, Delić, Alija Jahić, Jakubović i Tarik Jahić.

S druge strane kadetska ekipa je doživjela pravi debakl.

Gosti su potpuno razbili naš tim sa 0:7.

Za goste su pogađali Popara, te po dva puta Biberkić, Okolić i Softić.

Za ekipu Selvira Mujića nastupili su: Delalić, Mešanović, Mrakanović, Imamović, Ibrišević, jašarević, Mujkić, Bajrić, Kosanović, Kadić i Šehić. Nastupili su još: Korkutović, Delić, Bećirović, Duraković i Gvozdenović.