• 25. Maja 2019.
  • 1083 Pregleda

Fudbaleri Tuzla Cityja sezonu su završili domaćim porazom.

Sva tri boda s Tušnja odnio je Željezničar, koji je slavio sa 3:0.

U utakmici koja nije imala rezultatski značaj izabranici Mirze Varešanovića nisu uspjeli da dođu do pobjede.

Meč ispred Fejziča zaapočeli su Efendić, Musić, Kojić i Zlatković, u veznom redu Stjepanović i Sesar, Hasanović nešto ofanzivnije sa Nukićem i Šarčevićem dok je napad predvodio Ubiparip.

U 22.minuti Ermin Zec je dao sjajan pas za Krpića koji bježi domaćoj odbrani i pogađa za 0:1.

Deset minuta kasnije Zec ovoga puta bježi po desnoj strani, odigrava povratnu za Hajdarevića koji sa desetak metara pogađa za 0:2.

Tačku na “i” stavio je Zec koji je prizemnim udarcem u 44.minuti pogodio Fejzićevu mrežu.

U nastavku susreta Varešanović je dao šansu još Širanoviću, Karjaševiću i Mujiću a pored nekoliko šansi naš tim nije uspio da dođe do počasnog gola.