Remi pionira, poraz kadeta na Grbavici

• 10. Oktobra 2019.
  • 1060 Pregleda

Pionirska selekcija Tuzla Cityja remizirala je 1:1, dok je kadetska doživjela poraz od 2:0 na Grbavici protiv vršnjaka Željezničara, u okviru Omladinske Premijer lige BiH.

Selekcija U15 je imala na Grbavici vodstvo do zadnje minute. Poveli su izabranici Mensura Dedića u 10.minuti golom Kasumovića, da bi bod sarajevskom timu donio Zukanović.

Ovaj meč su počeli: Avdić, Fazlović, Zukić, Crvenković, Kasumović, Sakić, Sejdinović, Aljić, T.Jahić, Muhamedbegović, Lošić. Još su igrali: Gogić, Subašić, Kahrimanović, Bešić.

Duel kadetskih timova pripao je domaćinu koji je pogocima Lukovca i Mulaosmanovića došao do pobjede.

Selver Mujić je u ovome duelu startao sa ovom postavom: Delalić, Mrakanović, Mešanović, Imamović, Bajrić, Duraković, Kamberović, Ibrišević, Mujkić, Huskić, Šehić. Još su igrali: Bećirović, Kadrić, Kosanić, Bilalić, Bećirović.