Sarajevo do boda u sudijskoj nadoknadi

• 4. Oktobra 2021.
  • 517 Pregleda

Tuzla City je u sudijskoj nadoknadi ispustio pobjedu protiv Sarajeva, s obzirom da su Tuzlaci do 91.minute imali prednost od 1:0 stečenu na početku susreta.

Musemic je u ovaj susret ušao s kompletnom ekipom a meč je sjajno otvoren kada je kapiten Nukić u 5.minuti centrirao za Krpića koji glavom pogađa za vodstvo.

U 23.minuti prvi problemi za domaće jer je Gavrić zbog povrede morao van a zamijenio ga je Karjašević.

U drugom poluvremenu novi problemi za Musemića jer se povrijedio i Nukić kojeg mijenja Efendić.

Stečenu prednost Plavi su čuvali do sudijske nadoknade kada je Hebibović sa 25 metara pogodio mrežu Fejzića za konačnih 1:1.

Slijedi sada reprezentativna pauza nakon čega slijedi gostovanje na Grbavici te dvomeč s Borcem, prvo u Banja Luci a potom u Tuzli.