Slaven dobro parirao, Trumić slomio otpor bivših saigrača

• 17. Aprila 2019.
  • 1015 Pregleda

Fudbaleri Tuzla Cityja u srijedu su na stadionu “Bare” u Simin Hanu odigrali prijateljski meč protiv ekipe Slavena iz Živinica u kojem su slavili sa 3:1.

Treneri Mirza Varešanović i Adnan Jahić izveli su dvije postave kojima su pružili po jedno poluvrijeme.

Prvih 45 minuta pripalo je gostima iz Živinica koji su poveli sa 0:1, u kojem je Varešanović izveo ovu postavu:

Fejzić – Efendić, Širanović, Brekalo, Bevab – Sesar, Stjepanović – Zlatković, Stojčev, Crnkić – Ubiparip.

U drugom poluvremenu nova postava zabila je tri komada pri tome ne primivši niti jedan.

Prvo je Živiničane načeo Hasanović a “dokusurio” Eldin Trumić s dva gola, inače donedavni fudbaler Slavena koji je u naše redove stigao zimus.

Drugih 45 minuta zaigrali su: Nurković – Karjašević, Čomor, Musić, Šarčević – Varešanović, Hasanović – Nukić, Trumić, Burić – Murga.

Bila je ovo dobra provjera za oba tima, u kojoj su i jedan i drugi trener mogli da vidi nešto novo pred ono što ih čeka za vikend.

Podsjećamo, Tuzla City u subotu gostuje u Zenici kod ekipe Čelika a meč se igra od 17 sati.