Plavi za pola sata “sredili” Leotar

• 20. Avgusta 2022.
  • 540 Pregleda

Sa uvjerljivih 4:1 fudbaleri Tuzla Cityja savladali su Leotar u Srebreniku u okviru 6.kola M;tel Premijer lige BiH.

Bio je to “blic krig” Jovicevih momaka koji su “sredili” goste za pola sata.

Na golu je bio Brajlović, ispred njega Nukić-Čeliković-Šukilović-Mehidić zatim korektor veznog reda Karjašević a ispred njega Coulibaly-Mišić-Pantelić-Kuzmanović te u vrhu Nargalić.

Samo što je meč krenuo bilo je 1:0. Mišić je asistirao za Coulibalya koji s desne strane matira golmana Leotara.

U 21.minuti je Coulibaly u ulozi asistenta na čiji centaršut Kuzmanović sjajno reaguje i volej udarcem zabija za 2:0.

Pet minuta kasnije bilo je 3:0. Mišić je napravio solo prodor i raspalio sa 18 metara po sredini gola. Lopta je od prečku pogodila golmana u leđa i završila u mreži.

U 38.minuti je bilo 4:0. Nukić je centrirao za Kuzmanovića a njegov udarac glavom pogađa stativu a na odbijenu natrčava Nargalić koji zabija treći ovosezonski gol.

U nastavku meča Tuzlaci smanjuj gas a Leotar uspijeva smanjiti na 4:1 u finišu meča. Jović je u nastavku dao priliku Veselinoviću, Ferreyri, Mendešu, Mešinoviću i Gavriću.