Pioniri se “utopili” a kadeti “preplivali” Vrbas

• 7. Avgusta 2019.
  • 1171 Pregleda

Selekcije U15 i U17 proteklog vikenda gostovale su u Banja Luci kod Borca.

I dok se kadetska selekcija Selvira Mujića vratila kući uzdignute glave gdje je slavila sa 2:1, s druge strane U15 tim je doživio težak poraz izgubivši sa visokih 5:0.

Naša selekcija do 17 godina došla je u vodstvo u 42.minuti zahvaljujući autogolu domaćeg Marinovića, a poravnanje je uslijedilo u 62.minuti kada je mrežu Delalića pogodio Rogić. Ipak, u finišu meča Tuzlaci su golom Jašarevića došli do tri velika boda.

Za Mujićev tim nastupili su: Delalić, Gvozdenović, Mešanović, Mrakanović, Imamović, Bećirović, Jašarević, Mujkić, Bajrić, Kadić i Šehić. U nastavku su šansu dobili: Kosanić, Džebo i Bilalić.

Selekcija U15 nije imala svoj dan i u gradu na Vrbasu primili su čak pet golova.

Meč su počeli: Terzić, Zukić, Crvenković, Husić, Đerzić, Kasumović, Sakić, Razić, Sejdinović, Husejinović i Jahić. U nastavku su zaigrali još: Omerbegović, Delić, A.Jahić, parić i Muratović.

Naredni meč U15 i U17 selekcija Tuzla Cityja igraju u četvrtak protiv Mladosti od 16:00 te 17:30 na stadionu u Simin Hanu.