Remi pionira, poraz kadeta

• 28. Avgusta 2019.
  • 961 Pregleda

Pionirska selekcija Tuzla Cityja remizirala je (1:1), dok je kadetska poražena od Slobode u okviru Omladinske Premijer lige BiH a 1:0.

U duelu U15 timova, domaći su došli u vodstvo preko Bratovčića u 3.minuti meča, a izjednačio je Lošić u 52.minuti.

Trener Mensur Dedić je izveo ovu postavu: Omerović, Zukić, Crvenković, Husić, Kasumović, Sakić, Razić, Sejdinović, Husejinović, T.Jahić, Lošić. Priliku su još dobili: Fazlović i A.Jahić.

U duelu U17 selekcija, ključni momenat utakmice se dogodio u 15.minuti meča kada je Avdihodžić savladao Delalića.

Trener Selvir Mujić se u ovome meču odlučio za sljedeću postavu: Delalić, Gvozdenović, Bećirović, Mešanović, Mrakanović, Imamović, Jašarević, Mujkić, Bajrić, Kadić, Šehić. Još ssu zaigrali: Kosanić, Kamberović, Ibrišević i Duraković.

U narednom kolu naša pionirska i kadetska selekcija će u nedjelju 01.septembra na stadionu “Bare” ugostiti vršnjake Širokog.